7-го листопада 2018 року в місті Siófok (Угорщина) представнику Торгово-промислової палати України в Угорщині, власнику компанії «East-West Mentor» та «Magasépítő ’99 Kft.» офіційно вручена екзекватура на призначення Почесним консулом України в місті Siófok (Угорщина). Вручення відбулось за участі представників Посольства України в Угорщині та представників Міністерство зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини.

Пан Хорват приділяє велику увагу налагодженню бізнес-відносин між Україною та Угорщиною. Саме тому з квітня 2018 року Золтан Хорват є офіційним представником ТППУ в Угорщині, підтримує різноманітні бізнес-форуми, конференціі, круглі столи в Україні та Угорщині. Організовує зустрічі з бізнесменами, банкірами, інвесторами та нещодавно відкрив в Києві україно-угорську консалтингову компанію «East West Mentor UA», яку очолює Ганна Крисюк. (https://www.facebook.com/krokusTVbc/videos/318826365357795/)

Також  Zoltan Horvath протягом останніх трьох років підтримав та організував безліч соціальних міжнародних проектів та ініціатив по налагодженні дружби та співпраці між Україною та Угорщиною. Зокрема у місті Волноваха(Донецької області) минулого року подарував великий дитячий майданчик, привіз в подарунок цілий комп’ютерний клас та виступив співорганізатором та партнером міжнародних соціальних проектів: «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру».

(https://www.facebook.com/tv.uadonbas/videos/180935922784094)

За словами партнера пана Золтана в Україні і директора компанії «East West Mentor UA» Ганни Крисюк, пан Золтан дуже багато робить для налагодження дружніх і бізнес-відносин між Україною та Угорщиною і дійсно є прикладом для наслідування, бо його щирість, порядність і бажання знайти міст миру і співпраці між нашими країнами переконує усіх, що майбутнє великої дружби і співпраці між Україною і Угорщиною є.