До Волновахи сьогодні завітав із подарунками від угорського святого Миколая- Почесний Консул України у м.Шіофок(Угорщина ), власник компанії «East West Mentor “- Zoltán Horváth.
Вже два роки поспіль пан Золтан опікується Волноваською ЗОШ №6 і напередодні святого Миколая завжди приїзджає до дітей із подарунками. Пан Хорват завітав на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця, разом із партнерами : генеральним директором «Тін Імпекс» Алина Скоморохова , Директором Тов «Автобан трейлерз Украіна» Костянтином Скомороховим та дирекцією “East West Mentor Ua” Аня Крисюк і Simon Balazs.


Діти в школі підготували для гостей святковий концерт і особливу святкову програму, майстер клас по виготовленні різдвяних пряників і іграшок, а по завершенні програми Почесний консул України , разом із партнерами , вручив усім діткам школи солодкі подарунки від угорського Миколая.
«Мені дуже приємно було побачити усіх діток, які підготували цікаву для нас програму на угорській мові, а це ще раз доказує, що європейсткий центр вивчення іноземних мов, який ми відкрили тут у вересні працює і дає позитивні результати. Нещодавно ми із моїми синами Барнабашом і Золаном відвідали діток садочку «Ялинка», що на Закарпатті і також передали солодкі подарунки дітям, а сьогодні маємо можливість подарувати солодкі подарунки дітям з Волновахи і це приємно . Дуже важливо, щоб у передноворічні свята всі діти мали подарунки і багато позитивних емоцій , саме заради цього варто працювати усім нам і шукати можливості подальшої співпраці і взаємодії » – поділився думками Золтан Хорват.

По завершенні культурної програми у Волноваській ЗОШ №6 вся делегація поїхала вітати інших дітей цього району з новорічними святами, а також хотілося б нагадати , що перший приїзд до Волновахи пана Золтана відбувся з ініціативи та особистого візиту Надзвичайного і Повноважного посла України в Угорщині Люби Непоп і відкриття великого угорського дитячого майданчика у Волноваській ЗОШ №6 та на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця.