Генеральний директор та співзасновниця спеціалізованого металургійного переробного підприємства «Тін Імпекс», голова ГО «Міжнародного об’єднання жінок українок» Аліна Скоморохова уже багато років займається волонтерством та благодійністю. Зокрема, від кінця лютого 475 тис. грн матеріальної допомоги перераховано волонтерським організаціям Хмельниччини. 

Зараз активно допомагає вимушеним переселенцям, які залишаються в Україні. А тих, хто прийняв рішення їхати за кордон, члени «МОЖУ» зустрічають на кордонах Угорщині, Словаччині, Словенії, Італії, Польщі, Німеччині і надають максимальний супровід, від поселення і повного забезпечення, до працевлаштування мам та влаштування дітей у садочки, школи. 

Колектив підприємства «Тін Імпекс» також працює над розробкою та виготовленням металевих пластин для бронежилетів. Перші випробування уже відбулися.

Завдяки підтримці друзів за кордоном, постійно здійснюється доставка та розподіл гуманітарної допомоги у Харків, Чернігів, Черкаси, Херсон, на Донеччину та Київщину. А також передають необхідні медичні препарати (кровоспинні, антибіотики тощо) Хмельницькому госпіталю, Хмельницькій обласній лікарні, Хмельницькій дитячій лікарні. 

До великодніх свят вже готуються на відправку на Схід України понад 500 пасхальних наборів. 

Долучайтеся до допомоги й Ви. Крок за кроком до перемоги❗

МОЖУ, #АлінаСкоморохова, #війна2022, #Україна, #МШДУ