Хмельничанок, які активно продовжують займатися волонтерством, відзначили 21 вересня, у приміщенні лялькового театру.

Ми пишаємося, що нагородили і голову ГО МОЖУ, Аліну Скоморохову, яка не просто допомагає щодня, а й мотивує тисячі людей своїм прикладом.

Загалом, нагороди отримали тридцять хмельничанок різних за віком і сферами діяльності. Пов’язує їх те, що всі вони з перших днів широкомасштабної війни тримають свій фронт у тилу, не покидаючи волонтерську справу. Тепер їхні історії розповіли суспільству в проєкті «Жінки, що вражають».

Учасниць проєкту умовно поділили на три номінації: жінки з родин військовослужбовців, громадські діячки та керівниці волонтерських об’єднань і жінки з політики та бізнесу, які активно волонтерять.

Усім вручали народну нагороду – статуетки з зображенням української жінки-берегині.

«Цим проєктом, по-перше, ми хотіли познайомити цих жінок, щоб вони могли об’єднати спільні зусилля. По-друге: показати, що кожна допомога на сьогодні важлива і кожен може волонтерити не залежно від своїх можливостей. Третя мета – дати можливість цим жінкам хоча б на день змінити картинку, адже вони щоденно працюють вже протягом пів року, – розповіла авторка проєкту, голова громадської організації «Бути жінкою» Тетяна Кріль.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! Молимося і віримо в ЗСУ!