Організатор міжнародного жіночого форуму “БізнесWoman2018” Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською. 

Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці в рамках форуму і реалізації подальших спільних проектів. Пані ректор розповіла про можливості університету, міжнародну діяльність та новинки в освітніх напрацювання студентів і педагогічного колективу.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

По завершенні зустрічі Ганна Крисюк пообіцяла завітати до університету знову, щоб провести лекцію для студентів та запросити інших успішних бізнесменів поділитись своїм досвідом і успіхом у бізнесі та соціальній відповідальності.