Молодь – це не майбутнє!
Молодь – наше сьогодення!

Міжнародний день молоді, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Святкується він 12 серпня, починаючи з 1999 року за ініціативою учасників Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді.

Хто вважається молоддю
Загальновизнаного міжнародного визначення вікової групи молоді не існує. Однак, зі статистичною метою ООН визначає “молодь”, як осіб віком від 15 до 24 років. В Україні поняття “молодь” має ширші вікові рамки. Згідно із чинним законодавством – це особи від 14 до 35 років.

З 2022 року День молоді і в Україні буде відзначатися щороку 12 серпня.

Свято загалом покликане нагадати про роль молодих людей у розвитку світу та вирішенні повсякденних проблем, які стоять на їхньому шляху.
Міжнародний день молоді, зокрема, кожного року має певну тему, яка привертає увагу суспільства до актуальних проблем молодих людей: стан здоров’я, безробіття, взаємодія з іншими поколіннями, бідність, зміна клімату тощо.

Організація МОЖУ плідно співпрацює зі Світовим Конґресом Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).
СКУМО – це кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресі Українців, яка існувала від 1967 р.

У 2019 році МОЖУ стала одним із основних організаторів проведення Форуму у місті Хмельницькому та області. Форум зібрав молодь більше ніж з 20 країн світу. Традиційно захід пройшов у дні святкування Дня Незалежності.

Святкова хода Гідності зібрала тисячі хмельничан, до яких долучилася молодь світового конґресу діаспори!
Вже вкотре Хмельниччина встановлює Рекорд Украіни. Але цього разу був встановленний унікальний рекорд – рекорд єднання світової діаспори з хмельничанами, а саме: відтворення геральдичноі мапи Хмельниччини з медових пряників, випечених за старовинним подільським рецептом, вагою 200 кілограм, розміром 5* 1,5 метра, яка включила геральдику 6 міст, 20 районів та 20 країн – учасниць!

Дипломом Рекорду Украіни нагороджені: Хмельницька обласна рада, Хмельницька обласна адміністрація, Хмельницька міська рада, СКУМО, міжнародне об‘єднання жінок українок МОЖУ, ТМ Насолода!