Справжнє свято  для дітей з Донецької області влаштував народний депутат  України Дмитро Лубінець. До дня Святого Миколая для дітей з 3 районів Донецької області він та його команда підготували насичену програму з відвідуванням найвизначніших пам’яток архітектури столиці, візитом до єдиного законодавчого органу – Верховної Ради України, де дітей зі святом привітав Святий Миколай та подарував  солодкі подарунки.

До цієї ініціативи долучились і інші народні депутати Сергій Шахов та Олег Недава, завдяки яким Верховну Раду України відвідали близько 300 дітей з Луганської та Донецької областей, що проживають на лінії розмежування.

Приємною несподіванкою для школярів з Донбасу стало привітання  Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Голова парламенту розповів школярам про правила голосування системою «Рада» та запропонував символічно проголосувати за уявний законопроект «За щасливу Україну», що було із захопленням сприйнято дітьми. Він запросив також до виступу представників скаутської організації «Пласт», які сьогодні перебувають у Парламенті і передали Віфлеємський Вогонь Миру на Донбас.

Також під час заходу до дітей звернувся Святий Миколай із розповіддю про витоки цього свята і його утворення.

Народний  депутат України Дмитро Лубінець, щиро дякує Апарату Верховної Ради України за організацію заходу та Міністерство інформаційної політики України за книжки для наших дітей.