9 лютого у торгово-промисловій палаті України відбувся Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman 2023», головною темою якого була «Роль жінок під час війни».

🎤 Серед спікерів та учасниць – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Аліна Скоморохова, голова та співзасновниця громадської організації МОЖУ і генеральна директорка металургійного підприємства “Тін Імпекс” була серед спікерів і виступала у одній з трьох секцій, а саме – жіночий бізнес та соціальна відповідальність під час війни.Говорили також про міжнародну політику та дипломатію і цифрові інновації у сучасному суспільстві.

“У рамках щорічної програми нагородження за версією “Business Woman” премією WOMAN 2022 візначили найактивніших жінок у сфері бізнесу, економіки, громадсько-політичного та культурного життя країни. У номінації “Успішний бізнес України” переможницею стала Аліна Скоморохова, голова ГО МОЖУ, генеральна директорка металургійного підприємства “Тін Імпекс” та координаторка Міжнародного штабу допомоги українцям у Хмельницькій області.

За рік боротьби проти росії українські жінки об’єднали свої зусилля, створивши Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ). Зараз саме жінки забезпечили надійний тил – вони збирають гуманітарну допомогу, перевозять автомобілі з-за кордону, розвозять гумвантажі, захищають рідні домівки і докладають просто титанічних зусиль задля наближення перемоги України. Тільки в рядах ЗСУ сьогодні близько 60 000 українок! Як каже Аліна Скоморохова: «Роль жінки під час війни, коли чоловіки боронять нашу землю – це організувати та очолити надійний тил, економічний фронт. Мобілізувати всі сили та жіночу енергію!

Форум відбувся за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI, бізнес-клубу «Business Woman Club», центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine, ГО «МОЖУ» та інших партнерів. Організатором «Business Woman 2023» виступив міжнародний глянцевий журнал «Business Woman».

Працюємо далі і віримо у ПЕРЕМОГУ 💛💙