Голова ГО МОЖУ Аліна Скоморохова прийняла участь у Міжнародному жіночому форумі “Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів”.

Жіноча енергія має надзвичайний потенціал, а коли об’єднуються розумні, освічені, сильні жінки – це дає неймовірний результат. Саме наша синергія та об’єднання жіночих бажань, зусиль, талантів здатна змінити країну на краще!

Урочисте відкриття форуму відбулося 14 вересня 2021 року у парку ім.Т.Г.Шевченка міста Берислава Херсонської області. Роботу організували у двох секціях: “Жінки в політиці та міжнародній дипломатії” і “Кращі практики ведення бізнесу жінками, соціальна відповідальність”.

Спікерки заходу – медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні. Вони діляться власними історіями успіху, розкривають секрети зростання бізнесу та розвитку особистості, на власному прикладі показують усім нам, що – Жінка може все!

Аліна СКОМОРОХОВА –  генеральний директор  ТОВ “Тін Імпекс”, голова ГО МОЖУ, сенаторка Європейського Економічного Сенату (ЄЕС), членкиня “Business Woman Club”, Посол Миру.

Ольга СЕМАНЧАКОВА – директор закордонного представництва журналу Business Woman в Словаччині, спеціаліст в області інвестицій до дорогоцінного каміння та дорогоцінних металів.

Ганна КРИСЮК – Президент Business Woman Club, власниця міжнародного журналу Business Woman, організатор глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Ганна ДАВИДЕНКО – громадська діячка, депутатка Вінницької міської ради 7-го скликання, професорка, доктор наук, директорка Вінницького інституту та проректор з науки і міжнародної діяльності одного з найбільших університетів в Україні – “Україна”. Переможниця у номінації “Відстоювач інтересів громади” Індексу дотримання прав людини міською владою “Вінниця дій!”, випускниця низки міжнародних програм та проєктів.

Ілона ХМЕЛЬОВА – координаторка Проєкту “Україна в Європі: парламентський вимір”, що впроваджується Фондом Східна Європа.

Ліліана ДМИТРІЄВА – голова правління “Декоративне рослинництво України”, директор ТОВ “Брусвяна”.

Юлія КРИВЧИК – директор Департаменту розвитку економіки обласної державної адміністрації.

Наталія СЛИНЬКО – програмна директорка Фонду Східна Європа.

Особливий гість форуму – Тед ШЕН, представник міжнародної компанії з фінансового планування та управління приватним капіталом “AustenMorrisAssociates” у сфері трейдингу, експорту та імпорту товарів між Україною та Китаєм.

Віримо, що спільними зусиллями ми досягнемо бажаного розвитку України.


#МОЖУ, #Аліна_Скоморохова, #Міжнародний_жіночий_форум2021, #Консолідація_жінок_для_реалізації_масштабних_проєктів, #Берислав, #бізнес_подія, #Жінки_в_політиці_і_міжнародній_дипломатії, #Кращі_практики_ведення_бізнесу_жінками, #соціальна_відповідальність