“Нагодуй птахів взимку”

Акція, яка об’єднала всіх, символічно почалася в Голосіївському парку Києва на мільйонному дереві проекту “Озеленення України”.

15000 годівничок, зроблених маленькими рученятами вихованців учнівських лісництв під мудрим та чуйним керівництвом викладачів «розлетілися», як птахи, по всій країні 💛💙

“Мені приємно було, як організатору проєкту по Хмельницькій області та місту Хмельницький передати особливу годівничку з рідних моєму серцю Миньковець від одних з активних учасників Дунаєвецькоі ОТГ – діток та викладачів Миньковецькоі ЗОШ! Старанно виготовлена годівничка у формі білочки привернула увагу всіх представників центральних масмедіа, а Віктор Андрійович Ющенко передав найкращі вітання чудовим діткам Миньковеччини і… пообіцяв розмістити цю годівничку на одному з дубів біля Музею Украінськоі Націі! Проєкт набирає обертів і ми продовжимо дбати про нашу землю,наші міста та села!” – коментує на своїй сторінці у фейсбуці співорганізатор Аліна Скоморохова.

До акції долучились третій Президент України Віктор Ющенко, Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац, ініціатор проєкту Озеленення Сергей Гайдайчук та Аня Крисюк .

Ініціатори «Озеленення України» підтримали акцію «Нагодуй птахів взимку»

#нагодуй_птахів_взимку
#озеленення_України