Авторитетний американський журнал Fortune склав список найвпливовіших жінок у світовому бізнесі, віддавши першу сходинку 56-річній главі IBM Джинні Рометті.

Зазначимо, що у минулорічному рейтингу перша в історії “блакитного гіганта” жінка на посту генерального директора також була лідером. Другу сходинку за собою зберегла Індра Нуйї – CEO компанії PepsiCo (57 років).

На третьому місці опинилася її однолітка Еллен Куллман, яка очолює одну з найбільших у світі хімкорпорацій DuPont. У п’ятірку найвпливовіших також увійшли Мерилін Х’юсон (59 років) з машинобудівної Lockheed Martin і Шеріл Сендберг (44 роки) з Facebook.

У ТОП-10 потрапили, з шостого по десяте місце, відповідно Ірен Розенфельд (60 років, Mondelez), Патриція Ворц (60, Archer Daniels Midland), Марісса Майєр (38, Yahoo!), Мег Уїтмен (57, HP) і Ебігейл Джонсон (51 , ​​Fidelity Investments).

Нагадаємо, що минулого року перше місце дісталося Джинні Рометті. Індра Нуйї зайняла друге місце, а третя сходинка дісталася гендиректору Hewlett Packard Мег Уїтмен. На четвертому місці була глава Kraft Foods Ірен Розенфельд, а на п’ятому – Еллен Куллман.

Як повідомлялося, в 2012-му генеральний директор інтернет-компанії Yahoo! Марісса Майєр стала першою вагітною жінкою, яка очолила велику компанію.