Коли приходять фотозвіти – душа радіє, що допомагаємо вчасно та влучно!
Цього разу у складі одинадцятої гуманітарної місії на схід ГО МОЖУ передала автомобіль для наших прикордонників, у рамках проєкту “1000 дронів для ЗСУ” – дрон для морпіхів!
Звичайно, допакували ліками, комплектуючими, пакунками до Великодня та найціннішим для наших Воїнів – дитячими малюнками та оберегами!

“Доброго вечора, Аліно Алімівно!
Сьогодні отримали від Вас автомобіль KIA, Sorento 2.5 CRDI (VIN KNEJC521545249566 Транзитний номер K0890J), комплектацію до нього, смаколики які були додатковими презентами, а також привітання діток – майбутнього нашого народу і країни вцілому. Щиро і безмежно вдячні особисто Вам і всьому колективу громадської організації «Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок», а також небайдужим громадянам-патріотам нашої України за Ваше відношення, турботу і внесок в підтримання морально-бойового духу наших військових колективів, ну і допомогу в підвищенні обороноздатності складових сил оборони України!!! Дякую!
Приємно розуміти, наскільки у нас свідомі і патріотично налаштовані жінки – Ви дійсно уособлюєте надійний тил наших захисників. Тихої ночі!» – командир прикордонників.

💛💙

Кожне слово – до сліз. Кожного разу зворотній зв’язок дає сили щодня продовжувати працювати на грані можливостей.
ГО МОЖУ, Міжнародний штаб допомоги українцям, кожен партнер і кожен, хто долучається до всіх наших ініціатив – разом ми ПЕРЕМОЖЕМО! 💛💙 Тримаймо стрій!