Дерева – це довговічні живі істоти. У них свій непомітний для людського ока соціальний лад і закони життя. Вони «заселили» планету Земля задовго до людей. Перші дерева з’явилися десь 400-300 млн років тому назад і нагадували пальми, які пнуться догори. Завдяки їх поширенню та еволюції планеті докорінно змінилася. Дерева спричинилися до того, що завдяки фотосинтезу (засвоєнню енергії Сонця) кількість вуглекислого газу почала зменшуватися, а кисню – збільшуватися, стали утворюватися цілі екосистеми, які не лише дали поштовх виникненню мільйонів інших видів живих організмів, але й спричинилися до падіння загальної температури на планеті, до створення комфортних умов для життя таких істот, як ми, люди. Дерева – загадкові і цікаві створіння, дерево має свій цикл життя, репродукції, характер, звички і навіть мову.
Тому фахівці Центру реабілітації «Родинний затишок» долучилися до акції озеленення планети Greening of the Planet та отримали Подяку за участь у реалізації та сприянні у встановленні Світового рекорду у рамках міжнародного екологічного проєкту Greening of the Planet у Хмельницькій області «Наймасовіше висадження дерев за 1 добу у 110 країнах світу». Всього було висаджено 5,5 млн дерев, загальна кількість учасників 2145493, з них 559044 з України та 1586449 – світ.
Директор Центрy Антоніна Корчинська разом з фахівцями вдячні за плідну співпрацю з Аліна Скоморохова – співорганізатором проєкту Greening of the Planet у Хмельницькій області. Сподіваємося на таку ж плідну співпрацю в майбутньому.

#Greening_of_the_Planet