Українська делегація, до складу якої входять багато високопосадовців, політиків, громадських діячів, а також власниця журналу БізнесWoman, засновниця Міжнародного об`єднання жінок українок – Ганна Крисюк відвідала Міжнародний саміт миру, який проходитиме в Кореї з 17 по 21 вересня 2018 року і організатором якого є HWPL.  

Впродовж кількох днів в Кореї пані Ганна презентувала жіночий рух України, міжнародні соціальні проекти на тему миру та домовилась про подальшу співпрацю.

В  рамках переговорів  був підписаний меморандум про співпрацю та взаємодію  з жіночим крилом IWPG, в особі генерального директора  Eun-Young Go та Міжнародним об`єднанням жінок українок, в особі засновниці-  Ганни Крисюк.

 «Я хочу щиро подякувати за запрошення на міжнародний «Саміт миру» Центру Балто-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, в особі керівника Ірини Верещук та організації HWPL, в особі голови Man Hee Lee за можливість презентувати жіночий рух українок, наші соціальні і міжнародні проекти та підписаний меморандум про подальшу співпрацю. Ми знайшли точки співпраці з жіночим крилом організації IWPG і сподіваємось на подальшу тісну взаємодію і реалізацію проектів на тему миру. Для мене було несподіванкою,  що в Кореї так багато знають про нашу діяльність у напрямку миру та реалізації міжнародних соціальних проектів,  тому дуже приємно отримати від корейців диплом «Посла миру». Саме такі відзнаки приймати найприємніше, бо мир, особисто для мене і усієї України, сьогодні є найважливішим питанням і ми готові зробити усе для того, щоб наші діти жили в мирі, радості і над їхніми головами завжди було мирне небо», – поділилась своїми думками Ганна Крисюк.

 

Нагадаємо, що Міжнародний саміт миру відбувається в Кореї за участі високопосадовців з усього світу, серед яких Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко, Державний  секретар РСФСР (1991-1992) Геннадій Бурбуліс, Президент Румунії Еміль Константінеску (2006-2000), Президент Молдови Петр Лучинський (1997-2001), Голова Верховної Ради Білорусі (1991-1994) Станіслав Шушкевич, Президент Центру Балто-Чорноморських досліджень і консенсусних практик Ірина Верещук та інші.

Серед учасників форуму, які прибули з України: засновниця Міжнародного Об`єднання Жінок Українок, власниця журналу БізнесWoman – Ганна Крисюк; бізнесмен Вагє Мелікіан; голова правління БФ “Украіна III” Марина Антонова;  керуючий партнер незалежної маркетингової групи «Royal Advertising» – Євгеній Миронюк; редактор газети «Україна молода» – Михайло Дорошенко; журналісти каналу «112 Україна» – Ольга Паращук та Іван Фоміченко.

Також участь у саміті  беруть 200 тисяч людей з усього світу.