Наймасовіше виконання Гімну України 🇺🇦5137 учасників із 55-ти країн світу заспівали Державний Гімн України та встановили світовий рекорд.

Зафіксувала досягнення Генеральний директор Book World Records Аня Крисюк та представниця Книги, голова Міжнародного Об’єднання Жінок-Українок Аліна Скоморохова.«Українці – сильна нація. Ми вміємо гуртуватися та обстоювати свої ідеали і своє майбутнє. У нас велика держава, сильна армія та незламний народ. Ми точно хочемо мирно жити й процвітати на нашій родючій землі, в прекрасній Україні. І українці нікому не дозволять зазіхати на своє європейське демократичне майбутнє», – наголосила Ганна.

Організатором даної події є Міжнародний штаб допомоги українцям за сприяння Міністерство закордонних справ України. Захід приурочений до 31 річниці святкування Дня Незалежності України.

Метою рекорду є консолідація українців по всьому світу, привернення уваги іноземців до війни в Україні та збір коштів на підтримку України та ЗСУ, у тому числі, й на реалізацію проєктів Міжнародного штабу допомоги українцям, зокрема «1000 автомобілів свободи», «Продуктові набори для українців» та «Відновлення реабілітаційних відділень для захисників та захисниць України».Париж у День нашої Незалежності став українським! Була організована хода Миру!

Тисячі українців у Парижі пройшли вулицями до Ейфелевої вежі із закликами зупинити війну! Наші прапори майоріли скрізь! Лунали українські пісні, а око радували неймовірні вишиванки! “Ми сильна, красива, героїчна нація, і я горда бути УКРАЇНКОЮ!” – написала на своїй сторінці у фейсбуці Аліна Скоморохова, голова ГО МОЖУ.

#МОЖУ, #АлінаСкоморохова, #війна2022, #Україна, #МШДУ