Громадська організація “Можу” з Хмельницького передала різдвяні подарунки для військових та дитячі книги у бібліотеку на лінії розмежування.

“Період новорічно-різдвяних свят завжди в очікуванні дива та подарунків. ГО “Можу” та родини діток-школярів Хмельницької гімназії №1 ім. Красицького та Миньковецької ЗОШ зібрали та відправили нашим воїнам солодощі та різдвяні сувеніри. Дякую всім, хто долучився”, – написала у Facebook голова ГО “Можу” Аліна Скоморохова, яка вже багато років займається підтримкою українських захисників разом зі своїм чоловіком, Костянтином.

Дитячі малюнки, поробки та інші сувеніри-обереги з закликом “Повертайтесь живими” поїхали військовослужбовцям ЗСУ в Богданівку, Старогнатівку, Гранітне та Новгородське. А для Старогнатівської бібліотеки благодійники передали дитячі книги та настільні ігри.

ГО “Жіноча рада Донбасу” разом з офіцерами цивільно-військового співробітництва “CIMIC Волноваха” розвезли подарунки/

“Кожного року ми намагаємося робити приємні подарунки нашим військовослужбовцям на свята. В цьому році на Різдво наша громадська організація приєдналася до ініціативи пані Аліни — ми також передали солодощі захисникам. А благодійниця та президентка “Business Woman Club
Анна Крисюк передала на фронт Журнали “Business Woman”.

Ми як можемо підтримуємо ЗСУ та молимося за те, щоб наступне Різдво всі наші військовослужбовці зустріли живі та здорові під мирним небом у колі рідних”, – розповіла голова ГО “Жіноча рада Донбасу” Наталія Крупіна.