У цей день,22 грудня, у прямому ефірі  просили миру для землі, кожної країни та кожної родини. Будь яка позитивна думка — це великий внесок у власний добробут, а також у благополуччя країни та цілої планети, розповіла коуч Алла Задніпровська.

У Міжнародній молитві за мир,  взяли участь представники всіх духовних та релігійних напрямків, культурні та прогресивні люди, а саме : Чуркіна Олександра – зам міністра соц. політики з питань європейської інтеграції; Анна-Вікторія Воронцова – віце-президент ГС “Спілка жінок України”, шеф-редактор журналу “БізнесWoman”; Розалія Кобилянська – співзасновниця і президент української академії інтегративної медицини, лікар-невролог 41-им стажем, автор проектів “Простір родинного здоров’я”, “Здорове дитинство вашої дитини”, міжнародного трансформаційного проекту для жінок”новаЯ”, співавтор проекту “Коло Жіночого Лідерства”; Катерина Флекман – генеральний директор інформаційної агенції “Журналіст”; Ганна Крисюк – власниця журналу “БізнесWoman”, засновниця “МОЖУ”, директор компанії “East West Mentor Ua”; Ірина Верещук – президент “Центру Політичного Діалогу”, співзасновниця “МОЖУ”.

Радіо Київ 98 FM організувало спецефір з привітанням від священників і представників різних конфесій та духовних напрямків. Гості – лідери думок, відомі люди у прямому ефірі читали коротенькі молитви за мир та розказували історії, як  і в чому вони досягли миру, консенсусу особисто та в тому, що вони роблять. Також коротко викладали своє бачення, що вони роблять для того, щоб на планеті був мир та злагода.

Пряма відеотрансляція вже є на сторінці ФБ “Планетарна молитва за мир” та багатьох інших сторінках  партнерів.

Організатори:

Ната Герман
Радіо Київ 98 FM

Співорганізатори:

Міжнародний журнал “Fashion of Diplomacy”
Журнал “БізнесWOMAN”
Світове Українство

Інформаційні партнери:
Перший блог-журнал України “LuckyUkraine”