Сьогодні бус МОЖУ попрямував до Миньківців, рідного села Аліни Скоморохової, голови ГО МОЖУ. Завезли допомогу до ВПО з Херсонщини, які знайшли прихисток на території громади!Літні люди, маленькі діти, підлітки… родина, де 7 діток… Цим людям неймовірно важко!!!! Та попри все, бабуся Ганна у свої 83 роки робить окопні свічки, щоб допомогти нашим хлопцям і найбільше мріє про Перемогу, щоб повернутися до рідного села на Херсонщині. А ще жінки розповідають, як чекали наших воїнів…Дітлахи зраділи іграшкам та смаколикам!Сьогодні привезли дитячий та дорослий одяг, засоби гігієни, миючі засоби, постільну білизну, рушники, стільці, ліки… Записали потреби і починаємо готувати наступну допомогу!

ГО МОЖУ неймовірно вдячні старості села Наталії Василівні Олійник за щоденну турботу про цих людей, організацію побутових питань та за просту людську підтримку!Дякуємо всім небайдужим миньківчанам за допомогу!!!Володимир Чумак, директор Миньковецького ліцею – людина дії, слова! Дякуємо Вам за надійність!

“Ніколи не думала, що лікарня, де я народилася, де з‘явився на світ мій первісток, місце моєї першої медичної практики, стане домівкою для ВПО…” – написала Аліна Алімівна Скоморохова.

Ми віримо, що настане час НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!!!! Вистоїмо! Переможемо!🇺🇦