У Києві Відбулась презентація фотовиставки «Woman to Women” до Всесвітнього Дня жіночого підприємництва. Організаторами виступала Міжнародна Амбасада жінок Підприємниць.

Директор компанії “East West Mentor” Ганна Крисюк стала частиною фотопроекту «Woman to Women”.

Його мета – власним прикладом надихнути жінок, що хочуть створити власну справу, змінити гендерні стереотипи, спрямувати жіночу силу на позитивні зрушення у житті.

Експозиція складається з 33 фотопортретів українських жінок, які досягли успіхів у бізнесі, повідомляє кореспондент агентства.

“У нас є 33 фотополотна, на яких усі жінки є нашими амбасадорами та які досягли успіхів у бізнесі. Однак головне те, що за допомогою такого інструменту, як ця фотовиставка, нас може побачити весь світ. Це такий собі вид презентації думок наших жінок”, – сказала президент Амбасади, очільниця Польського Бізнес Центру в Україні Вероніка Марчук.

Вона зазначила, що виставка спочатку “трохи помандрує Києвом”, а пізніше буде представлена у Дніпрі та Одесі.

“Очевидно, що з часом вона проїде всю Україну, але ми мріємо, щоб вона якнайшвидше потрапила на Захід”, – додала Марчук. Як повідомляє “Укрінформ”.

Фотопроект організовано з нагоди Всесвітнього дня жіночого підприємництва, який відзначається 19 листопада по всьому світі.