У Києві відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва (WED) – глобальної ініціативи, спрямованої на підтримку та розширення прав і можливостей жінок-підприємниць у всьому світі.

Подія в Україні відзначається вже втретє, а започаткувала його, у 2016 році, громадська організація Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємниць та її президент Вероніка Марчук.

Захід відвідало багато почесних гостей , серед яких : третій Президент України Віктор Ющенко, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, герцог Habsburg-lothringen Franz Volodymyr, народний депутат України Оксана Білозір , президент Балто-Чорноморського центру консенсусних практик Ірина Верещук, генеральний директор Книги Рекордів України та диркктор компанії «East West Mentor Ua” Ганна Крисюк, генеральний директор «ТінІмпекс» Аліна Скоморохова та багато інших відомих і впливових жінок України .

В рамках урочистостей відбулася посвята нових Амбасадорок, та встановлення нового рекорду України у категорії «Масові заходи», де 207 жінок Підприємниць об’єднали прапори усіх країн світу на знак єднання і подальшої співпраці. За словами Ганни Крисюк, даний захід дає можливість жінкам, які займаються бізнесом розкрити себе і дійсно знайти нових надійних партнерок, тому щирі слова вдячності Вероніці Марчук, Орисі Розенковій за організацію дійства та той вагомий вклад, який вони роблять для розвитку жіночого підприємництва в Україні , а також щирі вітання всім жінкам підприємниця із нашим святом .