7 грудня в урочистому залі Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57) пройде форум жінок Хмельниччини «Я – жінка! Я – можу!»  

Основною метою Форуму є створення комунікативної платформи для жінок регіону з успішними представницями бізнесу, політики, культури, громадського сектору, дипломатичних установ, журналістики з України та країн ЄС; об’єднання знань та досвіду; налагодження подальшої співпраці для досягнення економічного зростання та підвищення конкурентоспроможності Хмельниччини та України загалом.

Форум проводиться за сприяння голови Хмельницької ОДА, голови Хмельницької ради, Хмельницького міського голови та Хмельницької торгово-промислової палати.

Організатором форуму виступає Аліна Скоморохова, співзасновниця Міжнародного об’єднання жінок-українок, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», амбасадорка Міжнародної амбасади жінок-підприємниць в Україні, голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави».

“Даний форум організовується задля об’єднання успішних жінок Хмельниччини та їхнього всебічного розвитку. Учасниці зможуть поділитися досвідом та отримати підказки від професіоналів, скоординувати свої подальші дії, для того, щоб підтримувати одна одну в майбутньому. Форум стане однією з цеглинок у побудові власної успішної справи. А ще — дозволить жінкам підприємницям долучитися до неформального кола однодумців, щоб разом шукати найефективніші шляхи розвитку власного бізнесу у рідній країні”, – поділилась пані Аліна.

Участь безкоштовна. Треба просто заповнити анкету за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUIU7eDyCgF-Xldo8-qu2-Ym9WeEW2UdBczMnXx7sd1R1vMg/viewform?usp=sf_link