Аліна Скоморохова, голова ГО МОЖУ і координаторка Міжнародного Штабу Допомоги Українцям у Хмельницькій області, цей робочий тиждень проводить на одній із самих значимих європейських виставок комерційного транспорту!

Як генеральний директор металургійного підприємства ТІН-ІМПЕКС, працюючи на стендах багаторічних партнерів-друзів компаній Lamilux (Rehau) та Bicma Italia разом з робочими питаннями домовилась і про наступну гуманітарну допомогу для України та організацію перебування діток, що постраждали від російської війни на час канікул.

Також багато говорили про війну… Зараз кожен українець уособлює цілу націю, тому не дивно, що коли на Аліні Скомороховій бачили патріотичну хусточку на плечах, люди просто підходили і висловлювали щире захоплення героїзмом нашого Народу,  нашими Воїнами!
“Вперше за багато років було не чути і не видно русішкультуріш👌 Мрію, щоб весь цивілізованний світ зачинив свої двері перед московитами, бо їм точно не місце серед людей!” – написала на своїй сторінці у фейсбуці голова ГО МОЖУ.

Слава Україні!!! Працюємо на Перемогу! 🇺🇦

#АлінаСкоморохова, #МОЖУ, #МШДУ, #2022