Аліна Скоморохова, голова ГО МОЖУ, є генеральним директором спеціалізованого металургійного переробного підприємства “ТІН Імпекс”, яке займається переробкою та виробництвом кольорових і чорних металів європейського зразка.

24 роки тому підприємство розпочало свою історію металургії на Поділлі, а сьогодні впевнено несе звання Лідера галузі!

Родина «Тін імпекс» – команда професіоналів та фахівців! З самого початку війни, окрім основних завдань, весь колектив працює на Перемогу! 11 співробітників боронить землю на передових позиціях, а решта – тримають надійний тил!

Плити для бронежилетів, буржуйки, мішені для навчальних центрів, металеві їжаки…. Далеко не весь перелік продукціі, що виготовляє “ТІН Імпекс” у цей воєнний час паралельно основній діяльності! Щомісяця на зібрані працівниками кошти, закупляється все необхідне для фронту! “Впевнена, що наш ювілей наступного року відсвяткуємо гучно, у повному складі та під мирним небом! А сьогодні – тримаймо стрій!!! Перемога невідворотна! Шаную і ціную кожного працівника нашої найкращої компанії ТІН ІМПЕКС!” – написала на своїй сторінці Аліна Скоморохова, генеральний директор підприємства, голова ГО МОЖУ. 🇺🇦

#МОЖУ, #АлінаСкоморохова, #ТІНІмпекс