Щороку близько 10000 українських жінок гине від домашнього насильства. У всьому світі від нього потерпає більше жінок, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах разом узятих. Це питання є надважливим для Аліни Скоморохової і Ганни Крисюк – співзасновниць громадської організації МОЖУ. Завдання організації – підтримка жінок, зміцнення їх віри в себе, взаємодопомога і реалізація в суспільстві.  Щаслива жінка – щаслива сім’я!

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним та неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки.

Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка.

Співзасновниці МОЖУ неодноразово брали участь у ролі спікерів на Міжнародних форумах проти насилля над жінками. Постійно підтримують жінок, яким потрібна допомога, порада, наставництво і вже багато років є прикладом успішних щасливих бізнес-леді.

Вже багато років, і Аліна Скоморохова, і Ганна Крисюк є Послами Миру і підтримка жінок стала частиною їх життя. Вони точно знають, що від рішення кожної жінки залежить не тільки її майбутнє, а й щастя і успіх її дітей.


#МОЖУ, #Аліна_Скоморохова,  #Ганна_Крисюк, #Міжнародний_день_боротьби_за_ліквідацію_насильства_над_жінками, #Україна