Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. 

Що може зробити кожен із нас?
Голова ГО МОЖУ Аліна Скоморохова разом зі своєю родиною і колегами щодня бере участь у соціальних проєктах, спрямованих на психологічну і матеріальну підтримку родин, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітей, що залишилися без батьківського піклування, бізнес-подіях, головною метою яких є виховання молоді, зміцнення віри в себе і свої сили.

Як Посол Миру, Аліна Скоморохова виступає організатором та співорганізатором безлічі і міжнародних соціальних проєктів, благодійних заходів, форумів. Неодноразово з гуманітарною допомогою була у зоні бойових дій.

Так, дуже важливо пам’ятати про минуле, та не менш важливо робити все, щоб такого більше не повторилося! Говоріть зі своїми дітьми про минуле, обговорюйте, збирайте історії людей, дотримуйтеся традицій і вірте, що разом ми все МОЖЕМО!


#МОЖУ, #АЛІНА_СКОМОРОХОВА, #День_памяті_жертв_голодомору