У Хмельницьку відбувся всеукраїнський форум жінок Хмельниччини. Організатором виступило Міжнародне об’єднання жінок українок і його співзасновниця Алина Скоморохова
Привітати учасниць прийшло багато поважних гостей : міський голова Хмельницька Олександр Симчишин, заступник голови Хмельницьоі ОДА Світлана Павлишина, депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко, президент СКУМО Дмитро Лєкарцев та інші.
Приємною несподіванкою для всіх учасниць було вітання від третього президента України Віктора Ющенка, яке озвучила зі сцени Ганна Крисюк, а також пані Ганна передала щирі вітання від народного депутата України – Дмитро Лубінець та власника міжнародної компанії East-West Mentor UA і Почесного консула України в м. Шіофок (Угорщина) – Zoltán Horváth.
Захід розпочався з цікавих спікерів, і розпочала форум засновниця МОЖУ , співвласниця україно-угорської компанії «East West Mentor Ua», власниця журналу БізнесWoman Аня Крисюк, опісля з своїми історіями діяльності і досвіду ділились сама організаторка форуму
– Аліна Скоморохова , яка є Генеральним директором і співвласницею металургійного заводу ТОВ «Тін Імпекс», голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави», амбасадор Міжнародної жіночої Амбасади підприємців, партнер міжнародного проекту «Дитячий футбол миру»;
– Ткаченко Уляна Юріївна
Депутатка Хмельницької обласної ради, очолює депутатську фракцію політичної партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, є куратором ряду проектів, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури та покращення добробуту хмельничан;
– Веліна Заяць
Дунаєвецький міський голова об’єднаної територіальної громади, очолює Асоціацію об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, є членом правління Асоціації ОТГ України, головою секторальної платформи «Якісна освіта» і активним учасником міжнародних проектів та програм;
– Розалія Кобилянська
Президент Української академії інтегративної медицини, віце-президент ГО «Ділові українські жінки», лікарка-невролог з 40-річним медичним стажем. Щаслива в 43-річному подружньому житті дружина. Авторка проектів: «Простір родинного здоров’я», «Міжнародний трансформаційний проект «новаЯ». Співавторка проекту «Коло жіночого лідерства».;
– Ірина Гакало
Підприємець, керівник та освітянка, співзасновниця Хмельницької приватної гімназії «Мої обрії» з поглибленим вивченням іноземних мов на засадах християнських цінностей, засновниця торгової марки «Насолода» – торгівельно-виробничого підприємства з виготовлення кондитерських та хлібобулочних виробів та співвласниця ресторанів у Хмельницькому та Києві.;
– Світлана Лукомська
Директор Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації, є володаркою відзнаки Президента України «Орден княгині Ольги III ступеня» та почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».
По завершенні першої секції на сцену запросили дітей і вчителів, які протягом останнього тижня з дітьми різних шкіл писали вітальні листівки для наших захисників України на передову і виготовили 5664 новорічних листівок, чим встановили новий рекорд України і отримали офіційні дипломи про фіксацію нового рекорду України у категорії масові заходи та разом із ініціаторами і організаторами форуму всі віткритки передали на передову солдатам .
Опісля всі мали можливість побачити презентацію цікавої дитячої книги від Любові Загоровської із під назвою «На їхніх маленьких плечах», яка радо її презентувала і передавала вітання від народної депутатки України Оксани Білозір , завдяки якій ця книга побачила світ.
Форум завершився новими ідеями, обміном величезної кількості контактів та резолюцією від жінок , а також неймовірні квіти для всіх жінок у залі подарували від голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового.
«Ми щиро дякуємо Аліні Скомороховій за високопрофесійну організацію форуму, велику кількість подарунків, цікавих спікерів, неймовірну енергетику на форумі і нові ідеї та проекти, які разом будемо втілювати в життя»- поділилась думками про форум засновниця МОЖУ Ганна Крисюк.
Свої найщиріші слова вдячності організаторці форуму також висловили представники делегації Із Донбасу – це перша заступниця голови Волноваськоі РДА Ольга Сидоренко і голова ГО»Жіноча рада Донбасу», – Наталія Крупіна.
Приємністю для всіх учасниць будо і відео вітання, яке прислали з Брюсселю від депутата Європарламенту Марка Демесмаркера та голови ГО «Промоут Юкрейн» Юлії Шутяк.
Організатори на завершення форуму подякували усім учасникам за присутність і активність впродовж форуму, а особливі слова подяки партнерам за вашому підтримку: Головам Хмельницької обласної ради і адміністрації та міському голові міста Хмельницький , а також : ТОВ «Тін Імпекс», ТОВ «АВТОБАН ТРЕЙЛЕРЗ УКРАЇНИ», ТМ «Насолода», Національна мережа гастромаркетів «WINETIME», Мережа кав’ярень «CLUB KAVY», Виїзний ресторан «Star Catering», ПП «Балтика», Інтернет-магазин подарунків «One Deal», Угорській компанії «East-West Mentor Ltd» . А також вдячність за інформаційне висвітлення події : Business Woman Magazine – Журнал успішних жінок, Обласному цифровому телеканалу Хмельницького «ТV7+»,ТОВ друкарня «ТРІАДА-М».
Найактивніші учасниці форуму запрошені на міжнародний жіночий форум до Києва , який відбудеться 23.03.2019 року, за участі близько 2000 тисяч жінок з понад 20 країн світу.